Haberler

Markafoni Kapanıyor !

2008’den bu yana internet kullanıcılarına Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş sitesi sloganıyla hizmet veren, 2011 yılında Nasper şirketine satılan markafoni.com, 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle kapanacağını duyurdu.

Markafoni tarafından, 30 Haziran 2017 tarihine kadar satın alınacak ürünlere ilişkin sevkiyatın devam edeceği ve  kapanış tarihine kadar  sipariş ve iade işlemlerinin mevzuata uygun şekilde sürdürüleceği açıklandı.

Markafoni.com sitesinin sahibi Naspers şirketinden yapılan resmi açıklama

2008 yılından beri  Türk tüketicilerine giyim ve moda aksesuarlarında hizmet veren online alışveriş sitesi Markafoni, bu kararı, pazardaki ilk başarısına rağmen, işletmenin sürdürülebilirliğini sağlayacak oranda karlılık sağlayamadığı ve bu tür bir iş modeli için zorlu olan ekonomik  ortam sebebiyle aldı.Markafoni olarak tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yıllar boyunca gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etmek istiyoruz.

İlginizi Çekebilir:  PTT, Paypal benzeri yerli ödeme sistemini duyurdu

Kaynak: markafoni.com | Naspers

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı