HaberlerYazıhane

LG G6 İle İlgili Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

LG, G6’nın aşırı ısınmasını böyle önleyecek

lg g6 ısınmaLG, bu yılın iddialı telefonları arasında yer alan G6’nın aşırı ısınma sorununa etkili bir çözüm getirmek için uğraşıyor.

LG’nin üst seviye akıllı telefon modeli LG G6’nın özellikleriyle ilgili her geçen gün yeni iddialar ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise LG G6’nın bataryası ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Buna göre LG G6’nın aşırı ısınmasını bakır borular kullanarak önleyecek. Cihaz böylece çok yüksek sıcaklıktaki ortamlarda bile rahatlıkla çalışabilecek.

İlginizi Çekebilir:  Facebook'tan grup video güncellemesi

LG’nin G6’da kullanacağı pilleri Amerika ve Avrupa standartlarının 15 derece üstünde test ettiği söyleniyor. Ayrıca LG G6 içindeki ısınmaya meyilli parçalar da buna uygun olarak konumlandırıldığı söyleniyor. LG G6’daki sistemin, normalde yaşanacak sıcaklık artışının önlenmesine, yüzde 6-10 arasında bir katkı sağlayacağı da ifade ediliyor.

LG G6 hakkında çıkan tüm iddialar MWC 2017’de netleşecek.

Etiketler

Can Ahmet Fidan

Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunuyum. Eylül 2014'ten beri öğretmenlik görevi yürütmekteyim. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığında İlçe Mebbis/DYS Yöneticisi olarak görev yapmaktayım. Bir Öğretmenin Eseriyim. Teknolugat.com'da sizlerle buluşmak, paylaşmak ve taze kalmak için yazar olarak bulunmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı