Haberler

LG G Serisinin Yeni Telefonunu Ne Zaman Çıkaracak?

LG G6’nın piyasaya çıkış tarihi ile ilgili iddialar ortaya atıldı. Peki LG G6 ne zaman piyasaya sürülecek?

LG G6 konusunda, teknik bilgi ve tasarım gibi detaylardan önce pazara çıkış tarihi hakkına ilk iddialar ortaya atıldı. 2016 yılında Nisan ayında satışa çıkan LG G5 ile kıyaslama yapıldığın da, LG G6 modelinin 1 ay daha erken çıkacağı iddia ediliyor. Bu hamlenin en büyük sebebi ise yeni yılda rakiplerinin üreteceği Galaxy S8 ve HTC 11 gibi modellerden önce pazara giriş yapmak.

ne-zaman-cikiyor

LG G6 piyasaya ne zaman çıkacak bir muamma olarak kenarda dursun fakat, LG’nin yeni nesil akıllı telefonlarında kendi standartında kaydettiği ilerleme yabana atılacak cinsten değil. Piyasada popüler olan ve pazara hakim telefon üreticileri telefon, bilgisayar ve televizyon üretirken insanlar LG’nin ürettiği elektrikli süpürgelere bile temkinle yaklaşıyorlardı. Ancak LG üzerindeki algıyı G2  ile bir hayli kırdı ve G3’ü piyasaya sürerek bu pazarda bende varım dedi. G4 ve G5 ile kendisini geliştirip yeni teknolojiler üretmeye devam etmesine rağmen benzer markaların benzer dönemlerde çıkarttıkları cihazların biraz gölgesinde kaldı. G5’in G4’ten ayırt edilebilir pek farkının olmaması kullanıcılar üzerinde hayal kırıklığı yarattı. LG’nin sektördeki atılımı devam ediyor. Özellikle garanti kapsamını bir hayli geliştirdi. Garanti kapsamında sıfır cihaz yenilemelerini başlattı. Bu alanda da önü çekmeye aday. Umuyoruz LG G6 ile rakiplerinin arasından sıyrılabilir ve kullanıcılarının yüzünü güldürür.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 7 , Dünyanın en pahalı stres çarkına dönüştü !
Etiketler

Can Ahmet Fidan

Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunuyum. Eylül 2014'ten beri öğretmenlik görevi yürütmekteyim. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığında İlçe Mebbis/DYS Yöneticisi olarak görev yapmaktayım. Bir Öğretmenin Eseriyim. Teknolugat.com'da sizlerle buluşmak, paylaşmak ve taze kalmak için yazar olarak bulunmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı