Haberler

Kota Dostu Twitter Lite

Twitter bir yenilikle daha kullanıcılarının karşısında. Yeni dönem ile birlikte Twitter kullanıcıları Twitter Lite opsiyonu ile daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gündemden haberdar olup, çevresi ile sosyalleşebilecek. Özellikle internet altyapısı gelişmemiş coğrafyalarda büyük önem arz eden  Twitter Lite 2G bağlantılarda bile ortalamanın bir hayli üstüne çıkabiliyor.

Twitter Lite çok daha az internet harcıyor

Twitter Lite’ın bir diğer öne çıkan özelliği ise tasarruflu olması. Sunmuş olduğu sade arayüz ile hem telefonunuzdan hem de internet paketinizden çok harcamıyor.Telefonda sadece 1 MB’lık kapladığı yer ile sadece internet paketi değil pil kullanımı açısından da gözle görülür bir fark yaratacağı söylenebilir.

İlginizi Çekebilir:  Katy Perry’den Twitter Rekoru!

Twitter’ın Lite sürümü için yayınlamış olduğu basın bülteninden öne çıkan bir diğer nokta ise artık kullanıcıların daha fazla bildirim alacağı yönünde.Twitter Lite kullanıcıları pek çok yönlendirici ve etkileşime geçiren bildirimle sürekli bağlı olacaklar.

Bu uygulamayla birlikte veri kullanımı %70‘e oranında azalacak gibi duruyor.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı