Haberler

Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları

Listede bulunan uygulamaların ne kadar süreyle ücretsiz olacağı açıklanmadı.Ücretsiz olan uygulamaların kampanyaları bir kaç saat sürebileceğini de hatırlatalım.

Yazımız içerisinde indirme linkine basarak uygulamaya ulaşabilirsiniz. Eğer indirme linkine tıkladığınızda uygulama ikonunun yanında bir fiyat görüyorsanız, indirim bitmiş demektir.

Depth Blur Bokeh and Portrait

Depth Blur, fotoğraflarınıza derinlik efektini en iyi şekilde ekleyebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde  iPhone 7 Plus veya altı bir iOS cihazınız varsa kameradaki Portre Modu’na gerek kalmadan fotoğraflarınıza derinlik ekleyebiliyorsunuz.

Normal fiyatı 11,25 TL olan uygulamayı “BURADAN” indirebilirsiniz.

C.H.A.D.

C.H.A.D. uygulaması içerisindeki 40 adet hareketli sticker ile mesajlarınızı süsleyebiliyorsunuz. Uygulama içerisindeki 40 adet etiketin tamamını WhatsApp veya iMessage’da kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone X’in Bataryasını Gösteren Video Yayınlandı

Normal fiyatı 5,60 TL olan uygulamayı “BURADAN” indirebilirsiniz.

AR Runner

Bu artırılmış gerçeklik(AR) uygulaması sayesinde, aynı yarış oyunlarındaki gibi ‘checkpoint’leri geçip belirli bir sürede yarışı bitirmeye çalışıyorsunuz.

Normal fiyatı  5,60 TL olan uygulamayı “BURADAN” indirebilirsiniz.

Rapto

Rapto uygulama sayesinde artırılmış gerçeklik ve kameranızla birlikte müziğinizi oluşturabiliyorsunuz. Kamerayı bir objeye çevirdikten sonra Rapto uygulaması bu objenin sinir ağını tanımlayarak bir rap şarkısı oluşturuyor.

Normal fiyatı  5,60 TL olan uygulamayı “BURADAN” indirebilirsiniz.

Whirlpost

Whirlpost, iPhone veya iPad’inizde  günlük yazabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu uygulama sayesinde liste, şiir, gezi yazısı veya herhangi bir notunuzu alabilirsiniz.Uygulamada şifreli koruma da bulunuyor.

Normal fiyatı 28,25 TL olan uygulamayı “BURADAN” indirebilirsiniz.

Kaynak
BGR
Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı