Haberler

Kırmızı iphone 7’nin ateşle imtihanı (VİDEO)

Apple, HIV hastalığına farkındalık yaratmak  amacıyla piyasaya sürdüğü kırmızı iphone 7’ler büyük beğeni topladı.Kırmızı iphone 7’ler youtube kanallarının da dikkatinden kaçmadı.Bir çok youtube kanalı bu telefonlarla ilgili içerik ürettiler.En ilginç içeriklerden birini ise TechRax youtube kanalı yaptı.

İlginizi Çekebilir : Marques Brownlee ile Yeni Kırmızı İphone 7 Kutusundan Çıktı

TechRax,kırmızı renkli iphone 7 ateşe karşı dayanaklı mı? sorusuna cevap bulmak için kırmızı iphone üzerine bir miktar benzin döküp ateşe verdi. 7 saniye yanan kırmızı iphone söndürüldükten sonra bir problemi olmadan çalışmaya devam etti.Fakat TechRax’ın iphone’un kamerasının çalışıp çalışmadığını test etmediğini hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir:  Marques Brownlee ile Yeni Kırmızı İphone 7 Kutusundan Çıktı

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı