Haberler

Katy Perry’den Albüm Tanıtımı için “Biri Bizi Gözetliyor Stili” Youtube Canlı Yayını !

Youtube,popüleritesini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Kullanıcılar canlı yayın özelliğini kullanarak insanlara ulaşıp, meramını anlatmanın yanı sıra geliştirdikleri projeleri de insanlarla paylaşabiliyorlar. Katy Perry ve ekibi youtube’un kitleye ulaşma gücünü anlamış olacaklar ki yeni albüm tanıtımı için youtube da kullanmaya karar verdiler.

Amerikalı şarkıcı Katy Perry, bu hafta sonunu bir evde, arkadaşları ve hayranlarıyla birlikte geçiriyor ve bu evdeki tüm olaylar her an youtube üzerinden canlı olarak yayınlanıyor.Ayrıca bu canlı yayına ünlüler de konuk olarak katılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Youtube'dan Yeni Özellik

Katy Perry, youtube canlı yayınını toplamda  beş farklı kamera görünümüyle gerçekleştirdiğini hatırlatalım. Kısacası “Biri Katy Perry’i Gözetliyor” temalı albüm tanıtımı “BURADAN” izleyebilirsiniz…

Kaynak : ET Online

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı