Kol Bozuk

Kaşlarınızla oynayabileceğiniz iPhone X oyunu: Rainbrow

2017 yılının en popüler akıllı telefon modellerinden olan iPhone X için geliştirilen Rainbrow, kaşlarınız yardımıyla oynanan ilginç bir mobil oyun. Apple’ın ARKit ve iPhone X modelinin sahip olduğu TrueDepth kamera teknolojilerini kullanan Rainbrow, sıra dışı bir oynanışa sahip.

Nathan Gitter tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak iPhone X kullanıcılarına sunulan Rainbrow, TrueDepth kamera teknolojisi sayesinde yüzünüzü takip ediyor ve kaşlarınızı yukarı veya aşağı doğru hareket ettirmenizi istiyor. Kaşlarınızın baktığı yöne doğru kontrol ettiğiniz karaktere yön veren oyun, günümüzün mobil oyunlarından oldukça farklı.

Eğlenceli ve sıra dışı oynanış

Bir emojiyi kontrol ettiğimiz Rainbrow oyununda amaç 7 katmanlı yapıda yukarı ve aşağı doğru hareket ederek puanlar toplamak. Kısacası kaşlarınızı yukarı kaldırdığınızda karakteriniz bir üst katmana hareket ederken ekrana sabit bir şekilde baktığınızda bulunduğu katta kalıyor.

İlginizi Çekebilir:  Yeni iPhone'ların Türkiye Fiyatları

Kaşlarınızı aşağıya kaydırdığınızda ise karakteriniz altında bulunan katmana geçiyor. Hem oldukça ilginç hem de eğlenceli bir oynanış sunan Rainbrow, yukarıda da belirttiğimiz üzere günümüzün mobil oyunlarından çok farklı olan renkli bir oyun.  Rainbrow oyununu iPhone X ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı