Yazıhane

iXPAND FLASH BELLEK – iPHONE UYGULAMASI İNCELEME

İphone kullanıcıları için özel olarak üretilmiş iXpand flash belleği uzun süre kullandıktan ve memnun kaldıktan sonra inceleme videosunu sizler için hazırladık.Yazımızda flash bellek hakkında teknik detayları bulabilirsiniz. Flash belleği telefonunuzda kullanmak için gerekli olan yazılımı da videomuzda detaylı şekilde inceledik.Bu ürünü almadan önce yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.Eğer depolama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız bu ürün sizi tavsiye ederim.

IPHONE’UNUZ VE IPAD’INIZ IÇIN FAZLADAN DEPOLAMA ALANI

iPhone’unuzun harika arkadaşı olacak şekilde tasarlanan iXpand Flash Sürücü iPhone’unuzda yer açmak için kolay bir yol sunar, film rulonuzu otomatik olarak yedekler ve hatta popüler formatlardaki videoları doğrudan sürücüden izlemenizi sağlar.

Sürücü hem çoğu kılıfla birlikte kullanılabilen esnek bir Lightning konektörüne hem de Mac bilgisayarınıza veya kişisel bilgisayarınıza takmak için bir USB 3.0 konektörüne sahiptir böylece öğelerinizi kolayca nereye isterseniz taşıyabilirsiniz. Ayrıca, iXpand Flash Sürücü dosyaları parolayla korumanızı sağlayan şifreleme yazılımı içerir, böylece hassas dosyaları cihazlarınız arasında güvenli durumda tutarken içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

İstediğiniz tüm fotoğrafları ve videoları alın; iXpand Flash Sürücü iPhone’unuzda yer açmanın hızlı ve basit bir yolunu sunar, böylece her zaman daha fazla anıyı yakalamaya hazır olursunuz.

HIZLICA ALAN AÇIN!

iXpand Flash Sürücü ile iPhone veya iPad’inizde alan açın. Yalnızca Lightning konektörü takarak fotoğraflar, videolar ve diğer dosyaları kolayca cihazından alıp sürücüye taşıyabilirsiniz. Dosyaları buradan bir Mac bilgisayara veya kişisel bilgisayara aktarabilir ya da sürüce saklayabilirsiniz.

OTOMATİK FOTOĞRAF YEDEKLEME

iXpand mobil uygulamasını sürücü her bağlandığında iPhone veya iPad film rulonuzu otomatik olarak yedekleyecek şekilde ayarlayın. Hangi fotoğrafların yedekleneceğini manüel olarak seçmenize gerek yoktur. Her taktığınızda bu işlemi sizin için halleder.

ViDEOLARINIZI HAREKET HALINDEYKEN İZLEYİN

iXpand Flash Sürücü popüler video formatlarını (.WMV, .AVI, .MKV, .MP4, .MOV) destekler, böylece videoları doğrudan sürücüde saklayabilir ve doğrudan sürücüden izleyebilirsiniz, bu da bu sürücüyü harika bir arkadaş yapar.

ÇOĞU DURUMDA KULLANILABİLİR

iXpand Flash Sürücü, kılıfınızı çıkarmak zorunda kalmadan doğrudan iPhone’unuza veya iPad’inize takmak için esnek bir konektörle tasarlanmıştır. Kullanıma hazır durumdaki iXpand Flash Sürücü, OtterBox uniVERSE kılıf sistemi için üretilmiş bir modelle de sunuluyor.

USB 3.0 YÜKSEK HIZLI AKTARIM İŞLEMLERI

Sürücüyü bilgisayarınızın USB 3.0 bağlantı noktasına taktığınızda, dosyaları bir flash sürücüye aktarabilirsiniz.

iXpand MOBIL UYGULAMASI

App Store’dan edinebileceğiniz iXpand Sürücü uygulaması fotoğraflarınız ile videolarınızı yönetmeyi kolaylaştırır ve aynı zamanda popüler video formatlarını doğrudan sürücüden izlemenize olanak tanır.Uygulamayı burada ki linkten indirebilirsiniz.

Ürününü hepsiburada’dan internet üzerinden sipariş edebilirsiniz.32 gb modelini satın almak için burada ki linke tıklayabilirsiniz.

iXpand_Flash_Drive_angle iXpand_Flash_Drive_topiXpand_Flash_Drive_front

boyut

Boyutlar: 13 mm X 17 mm X 59 mm
Ağırlık: 5,4 g
Çalışma ısısı: 0-35°C’de işlevseldir
Desteklenen Video Formatları: wmv, avi, mkv, mp4 ve mov. DRM korumalı içerikler yayınlanamaz. Yeniden oynatma kısıtlamaları için içerik sağlayıcıya danışın.
Uyumluluk: Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Mac OS X v10.8 ve üzeri. Bkz. cihaz uyumluluğu.
Garanti: 2 yıl sınırlı garantilidir7.
Microsoft® ExFAT Desteği: ABD 128 GB; Japonya 64 GB ve 128 GB

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı