Yazıhane

İşe Yarar Uygulama Tavsiyesi

Mart ayına özel sizler için seçtiğimiz işinize oldukça arayacak android ve ios uygulamalarına bir göz atalım dedik.Yazımızda..

1-CANVA FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ

Özellikle grafik tasarımcılara ve fotoğraf editörlerine büyük kolaylık sağlayan uygulama yaratıcı kişilerin akıllarına gelen düşüncelerini hızlı bir şekilde aktarmasına imkan tanıyor. Instagram, Facebook ve Twitter gibi paylaşımlar için hazır şablonlar yer alırken diğer sekmelerde el ilanı, davetiye, albüm kapağı, reklam bandı, kartvizit ve logo gibi çalışmalara imza atabileceğimiz sekmeler bulunuyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan uygulamada fotoğrafları düzenleyerek, metin, etiket, kenarlık ve çerçeve gibi detaylar eklenebiliyor.


CANVA FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ İNDİR

2-GOOGLE TAKVİM

Yapacakları işleri unutmak istemeyenlerin veya planlı çalışmayı sevenlerin tercih ettiği uygulamalar arasında sayılan Google Takvim uzun bir süredir Android kullanıcılarının ilk tercihleri arasında yer alıyordu. Benzer bir başarıyı Apple kullanıcıları ile de elde etmek isteyen Google bir süre önce bu kullanışlı uygulamayı iOS’a uygun hale getirmişti.Bu kullanışlı uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir:  Haftanın 5 Mobil Yazılımı -Tavsiye

GOOGLE TAKVİM IOS İNDİRGOOGLE TAKVİM ADNROİD İNDİR

3-MEITU

Fotoğraf düzenlemek için bir çok uygulama mevcut. Meitu son zamanlarda öne çıkmayı başardı.

Büyük beğeni toplayan bu uygulama şimdi uluslararası piyasalara da açılıyor. “Selfie’lerin Photoshop’u” tabirini kullanan uygulama kullanıcılara her türlü seçeneği sunuyor. Ev rahatlığında çekip, paylaşmayı asla düşünmeyeceğiniz bir fotoğrafı bile Instagram‘a yüklenebilecek hale getirmeyi başarıyor. Uygulamada isterseniz fotoğrafınızda kendinizi güzelleştirebilir, yüz lekelerinizi silebilir, belli bölgeleri aydınlatabilir hatta yüz yapınızı bile değiştirebilirsiniz. Tabii ki Meitu’nun sunduğu seçenekler bunlarla sınırlı kalmıyor. Eğer daha gerçek dışı değişimler yapmak isterseniz fotoğrafları animasyon tarzına dönüştüren bir özellik de mevcut. Buradaki seçenekler sayesinde kendinizi bir melek, peri ya da deniz kızına dönüştürebilirsiniz.

MEITU IOS İNDİRMEITU ADNROİD İNDİR

 

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı