Apple’ın ilerleyen yıllardaki iPhone modellerinin geleceğini gözler önüne seren iPhone X, fiyatı ile tasarım ve yazılım özellikleri ile teknoloji gündeminden düşmüyor. iPhone X’in bataryasını merak edenler için ise kısa da…

iPhone X’in Bataryasını Gösteren Video Yayınlandı

iPhone X’in Bataryasını Gösteren Video Yayınlandı

Apple’ın ilerleyen yıllardaki iPhone modellerinin geleceğini gözler önüne seren iPhone X, fiyatı ile tasarım ve yazılım özellikleri ile teknoloji gündeminden düşmüyor.

iPhone X’in bataryasını merak edenler için ise kısa da olsa bir video yayınlandı.Yayınlanan videoda telefonun bataryası “L” şeklinde konumlandırıldığı görülüyor. Çok katmalı devre tasarımları sayesinde iPhone X’de iPhone 8’e oranla daha küçük bir anakart bulunuyor. Bu sayede batarya için daha fazla bir alan mevcut oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Bill Gates'ten cep telefonları ilgili açıklamalar

iPhone X’in bataryasını gösteren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.