Yazıhane

iPhone vs Android: Hangisi Size Hitap Ediyor? (İNFOGRAFİK)

Belki de son yıllarda en çok sorulan sorulardan biridir: iPhone mu, yoksa Android mi? Ya da bir başka deyişle; iOS mu, yoksa Android mi? Bu sorulara cevap vermek için, öncelikle soru sorulan kişinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine bakmak gerekiyor.

Sizin için hangisi daha önemli? Kamera mı, kararlılık (stabilite) mı, depolama alanı mı yoksa fiyat mı? Peki bu beklentilerinizi Android tabanlı bir akıllı telefon mu karşılıyor, yoksa bir iPhone mu? İşte tam da bu noktada CarlCheo tarafından hazırlanan bir infografik size yardımcı oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Excel'in iOS Sürümüne 'Resimden Veri Ekle' Özelliği Geldi

Sizin için Türkçeleştirdiğimiz infografikte, çeşitli sorulara cevap vererek iPhone mu, Android mi sorunsalına bir parça da olsa çözüm bulabilirsiniz. Dilerseniz infografiğin sonunda yer alan analojiyi de inceleyebilir, yapılan ev benzetmesi ile kafanızdaki soruları giderebilirsiniz.

iphone


Kaynak:www.webmasto.com

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı