Farklı kaynaklardan gelen görseller ve videolar iPhone 8’in tasarımın netleştiğini gösteriyor. Tiger Mobiles ve Onleaks’ın paylaştığı yeni video iPhone 8’in bugüne kadar karşımıza çıkan en net görüntüleri diyebiliriz. Phone 8 en…

iPhone 8 Karşınızda

iPhone 8 Karşınızda

Farklı kaynaklardan gelen görseller ve videolar iPhone 8’in tasarımın netleştiğini gösteriyor. Tiger Mobiles ve Onleaks’ın paylaştığı yeni video iPhone 8’in bugüne kadar karşımıza çıkan en net görüntüleri diyebiliriz.

Phone 8 en net şekilde görüntülendi!

Harika işler çıkaran Onleaks’ın paylaştığı videoda iPhone 8 tasarımı en ince ayrıntılarına kadar görünüyor. Neredeyse çerçevesiz tasarımın yanı sıra, cam gövde ve dikey çift kamera HD olarak görüntüleniyor.

Videonun başında telefonu dönen bir platformda görürken, sonrasında detaylı bir şekilde boyutlarının nasıl olacağını gördük. Bu boyutlara göre iPhone 8, 143.5mm uzunluk, 71mm genişlik ve 7.5mm incelik ölçüleriyle gelecek. Arka tarafında yer alan çift kameranın olduğu yerde ufak bir çıkıntı var. Bu noktada telefonun kalınlığı 9.1 mm’ye çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 8’i bekleyenlere iyi haber

Şimdiye kadar karşımıza çıkan  tasarımlarda Touch ID cihazın arkasında yer almıyor. Bu, Touch ID’nin ekrana entegre olarak gelme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor.

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.