Haberler

iOS,YouTube Uygulaması Güncellendi

Google, dünyanın en büyük video platformunu olan Youtube’un iOS uygulaması için App Store üzerinden birkaç güncelleme paylaştı. Bu güncellemeler ile birlikte YouTube iOS uygulaması yeni özelliklere kavuştu.

Güncelleme ile birlikte yeni gelen özelliklerden biri YouTube videolarını iMessage üzerinden kolayca paylaşabilme ve videoların uygulamadan ayrılmadan izlenmesini mümkün hale getiriyor.Bu özellikle beraber iOS kullanıcılarının iMessage üzerinden video paylaşması ve  başkası tarafından  gönderilen videoları açmak daha hızlı ve kolay geliyor.

İlginizi Çekebilir:  Google arama sonuçlarında yeni özellik

Güncelleme ile birlikte yeni eklenen özelliklerden bir diğeri ise kullanıcılar tarafından oluşturulan video listelerindeki videoları oynatma listelerinden çıkarmak için yeni el hareketleri getiriyor. Kullanıcılar video listelerindeki öğeleri sağa ya da sola sürükleyerek listeden çıkarabiliyor.

Tüm bu özellikleri kullanabilmek için YouTube İOS uygulamasının 12.38 sürümüne sahip olmanız gerekiyor.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı