Stres çarkı çılgınlığı sadece Türkiye’de değil bütün Dünya’yı sarmış durumda. Son olarak kotaku sitesinde yer alan habere göre  Ketchapp tarafından üretilen Finger Spinner adındaki bu stres çarkı oyunu AppStore’da ücretsiz iPhone…

iOS’te En Çok İndirilen Oyun: Stres Çarkı!

iOS’te En Çok İndirilen Oyun: Stres Çarkı!

Stres çarkı çılgınlığı sadece Türkiye’de değil bütün Dünya’yı sarmış durumda. Son olarak kotaku sitesinde yer alan habere göre  Ketchapp tarafından üretilen Finger Spinner adındaki bu stres çarkı oyunu AppStore’da ücretsiz iPhone oyunlar listesinin zirvesinde yer alıyor.

Finger Spinner oyunu  odaklanma üzerine inşa edilmiş ve oyun içerisinde tamamlamanız gereken bazı görevler mevcut.Oyun içerisinde para kazandıkça stres çarkının tasarımını ve özelliklerini geliştirebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Apple, Devletlerin Talep Ettiği Verilere İlişkin Raporunu Paylaştı

Kaynak: Kotaku

 

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.