Instagram’da  albümlere yüklenen fotoğraf ve videoları sadece kare formatta kullanmanıza izin veren Instagram, sonunda bu inadından vazgeçti. Yapılan bu güncelleme öncesinde albüme yüklediğiniz her bir fotoğrafı teker teker kare formata…

Instagram’a beklenen albüm özelliği geldi

Instagram’a beklenen albüm özelliği geldi

Instagram’da  albümlere yüklenen fotoğraf ve videoları sadece kare formatta kullanmanıza izin veren Instagram, sonunda bu inadından vazgeçti.

Yapılan bu güncelleme öncesinde albüme yüklediğiniz her bir fotoğrafı teker teker kare formata uygun olarak kesmeniz gerekirken artık albümlerde yatay ve dikey fotoğraflar da kullanmanız mümkün oldu.

Ancak Instagram yine de hayatımızı zorlaştırmaktan kendini alıkoyamıyor. Zira yeni gelen bu özelliği kullanmak istersek albümlere yükleceğimiz fotoğraflar  ya yatay olarak ya da dikey olarak kesilmeli. Yani yatay, dikey ya da kare fotoğrafların bir arada olduğu bir albüm oluşturmak söz konusu değil.

İlginizi Çekebilir:  Province Nedir?

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.