Haberler

Instagram Mesajlarına Bağlantı Adresi ve Portre Desteği Geldi

Instagram yaptığı resmi açıklama ile doğrudan mesaj servisinde yaptığı yenilikleri duyurdu. Açıklamaya göre artık doğrudan mesajlarda bağlantı adresler de desteklenecek ve başka türde fotoğraflar gönderilebilecek.

Instagram çeşitli internet sitelerine yönlenen linklerle ilgili oldukça sıkıntısı olan platform, bugüne kadar sadece biyografi alanlarında bu linklere izin veriyor, mesajlaşmalarda bile tıklanabilir linkleri göstermiyordu. Fakat yapılan son değişiklikle birlikte artık direkt mesajlaşmalar üzerinden bağlantı adresleri gönderilebileceği belirtildi.

İlginizi Çekebilir:  Instagram,"Save" Kaydetme Güncellemesi Yayınladı !

Instagram için bir başka büyük sayılabilecek değişiklik ise yine direkt mesajlar üzerinden gönderilen fotoğrafların boyutlarıyla alakalıydı. Bugüne kadar hep benzer boyutlarda fotoğraflara izin veren Instagram, artık mesajlarda Portre ve Manzara fotoğraflarının gönderimine izin vereceklerini söyledi.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı