Yazıhane

Instagram Hikayelerinize Müzik Eklemenizi Sağlayan 4 Uygulama

Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan ve devasa bir kitleye sahip olan Instagram’ın hikayeler özelliği kullanıcılar arasında oldukça popüler durumda.

Instagram, çok büyük boyutlara sahip videoların paylaşılmasına izin vermiyor. Bu tür videolarda düzenleme yapma imkanı tanıyan bir çok uygulama ise videoların boyutunda artışa neden oluyor. Bizde Instagram hikayelerinize müzik eklemenizi imkan tanıyan  4 uygulamayı sizler için derledik.

VidLab

Bu uygulama da özel Instagram filtreleri, metin ekleme, videoları kesme ve ses dosyası ekleme gibi işlemleri ücretsiz olarak  yapabiliyorsunuz.  VidLab uygulamasının filtre silme gibi bazı özelliklerini ise ücretli olarak kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı iTunes ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Nedir bu PEGI (Pan European Game Information) ?
Videoshop

Instagram videolarına özelleştirilmiş photoshop benzeri bir uygulama olan videoshop’ı 2 ile 6 TL arasında fiyatlara sahip paketlerden birini seçtikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulamayı iTunes ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Flipgram

Temelde fotoğraflarınızdan video oluşturabileceğiniz bir uygulama olan Flipgram,düzenlediğiniz videoları Instagram’da da paylaşmanıza olanak tanıyor.

Bu uygulamayı iTunes ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Quik by GoPro

Quik by GoPro, hikaye, filtre, müzik ve stop-motion video klip oluşturma gibi özellikleriyle oldukça işlevsel bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Bu uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bu uygulamayı iTunes ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı