Instagram, kullanıcılarının daha iyi bir deneyim yaşaması için sürekli olarak güncellemeler yayınlıyor. Son dönemlerde oldukça popüler olan Instagram Hikayelerine de yeni bir özellik eklendi. Kullanıcılar bir süredir Instagram’da hikayesini gördüğü…

Instagram Hikayelerine Yeni Özellik Geldi !

Instagram Hikayelerine Yeni Özellik Geldi !

Instagram, kullanıcılarının daha iyi bir deneyim yaşaması için sürekli olarak güncellemeler yayınlıyor. Son dönemlerde oldukça popüler olan Instagram Hikayelerine de yeni bir özellik eklendi.

Kullanıcılar bir süredir Instagram’da hikayesini gördüğü kişiye yanıt olarak sadece mesaj yazabiliyordu.Bu yeni özellikle beraber Instagram hikayelerine fotoğraflar ve videolar da yanıt olarak gönderilebilecek. Bu yeni özellik ile beraber kullanıcılar yazı ile yanıtlama zorunluluğundan kurtularak,fotoğraf ve video ile yanıtlama alternatifine kavuşmuş olacaklar.

İlginizi Çekebilir:  Instagram 700 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına ulaştı...

Bu yeni özelliği Instagram Hikayesi izlerken karşınıza çıkacak kamera düğmesine dokunarak kullanabileceksiniz. Instagram hikayeler ile ilgili bu yeni güncelleme Android ve iOS kullanıcıları için kullanımda olacak..

Kaynak : Digitaltrends

 

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.