Haberler

İngiltere’nin Sivaslı Türk Tekstil Kralı Markafoni’yi Satın Alıyor

2008’den bu yana internet kullanıcılarına Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş sitesi sloganıyla hizmet veren, 2011 yılında Nasper şirketine satılan markafoni.com, 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle kapanacağını duyurmuştu. Kapanma ile ilgili süreç devam ederken şirket ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

20 yıldır İngiltere’de yaşayan Sivaslı işadamı Cafer Mahiroğlu, Markafoni’yi satın almak için girişimlerde bulunuyor. Cafer Mahiroğlu, İngiltere’nin en zengin 100 işadamı arasında yer alıyor ve İngiltere merkezli Selectfashion.co.uk‘un sahibi olarak biliniyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye'de E-Ticaret Devasa Bir Pazar Haline Geldi

Satın alma ilgili en büyük ipucunun sitenin tekrar aktif olması ve Cafer Mahiroğlu’na ait olan select markasının reklamların sitede yer alması gösteriliyor. Batık markalara ilgisi ile ünlü olan işadamının kısa bir süre içerisinde satın alma işlemini sonlandırması bekleniyor.

Kaynak: Webrazzi

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı