Haberler

HTC U11 Beklenenden Dayanıksız Çıktı !

Teknoloji üzerine yayın yapan bir çok yabancı youtube kanalı mevcut. Bu youtube kanallarının akıllı telefon satın almayı düşünen tüketicilerin karar vermesine yardımcı olduğu da aşikar. Bu youtube kanallarından özellikle akıllı telefonlar üzerinde dayanıklılık testi yapan JerryRigEverything adlı youtube kanalının son konuğu HTC U11 oldu.

Gorilla Glass 5 camın kullanıldığı HTC U11 , sorunsuz bir şekilde 6. seviyedeki çizilmelere karşı dayanıyor.Parmak izi okuyucusu ise çizilmelere karşı dayanıksız da olsa çalışmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra telefonun çerçevesinin de çizilmelere karşı dayanıksız olduğu görülüyor. Videoda görüldüğü üzere HTC U11 genel anlamda çizilmelere karşı dayanaksız görülüyor.

İlginizi Çekebilir:  YouTube'un mobil uygulamalarına video oynatma hızı seçeneği geldi

HTC U11 bükülme testinde ise tamemen sınıfta kalıyor. Ciddi anlamda bükülen telefonun bu testen sonra ekranı da kullanlmaz hale geliyor.

HTC U11’in dayanıklılık testinin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı