Birçok üniversite kendi hazırladıkları sistemlerle yahut online ders yayınlayan platformlar üzerinden ders yayınları yapıyorlar. Harvard üniversitesi de online eğitim platformu Alison üzerinden dijital fotoğrafçılık derslerini 13 konu başlığı altında ücretsiz…

Harvard Üniversitesi’nden Ücretsiz Online Dijital Fotoğrafçılık Dersleri

Harvard Üniversitesi’nden Ücretsiz Online Dijital Fotoğrafçılık Dersleri

Birçok üniversite kendi hazırladıkları sistemlerle yahut online ders yayınlayan platformlar üzerinden ders yayınları yapıyorlar.

Harvard üniversitesi de online eğitim platformu Alison üzerinden dijital fotoğrafçılık derslerini 13 konu başlığı altında ücretsiz olarak yayınlamaya başladı.

Öncelikle sosyal medya hesaplarınız üzerinden veya Allison platformu üzerinden kolayca üye olup derslere ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz.

allison

Derslere buradan ulaşabilirsiniz..

https://alison.com/courses/Digital-Photography/content

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.