Yazıhane

Haftanın 5 Mobil Yazılımı -Tavsiye

1-MagicPlan
Bu uygulama size kameranın önündeki objeleri “oynatma” imkanı sağlıyor ve böylece mobilyaların ve yer değiştirmelerin odanıza nasıl bir etki yapacağını ön görebiliyorsunuz.
MagicPlan size evin planını çıkarma imkanı da sağlıyor, fakat bunları indirmek için ücret talep ettiğinden yarattığınız sırada ekran görüntüsü almak en mantıklısı.

magicplan magicplan2

2-Snapseed
Snapseed ile profesyonel fotoğraflar edininBurada dahili bir kamera veya kolaj oluşturucu yok. Bunun yerine, Google’ın Snapseed’i RAW geliştirme modu, keskinlik gibi profesyonel gereçler sunuyor, Spot Repair ve fantastik Transform gereci ile fotoğrafın perspektifini kesmeden önce değiştirebiliyor. Hazır filtreler var, Lens Blur ve Glamour Glow gibi, ve bunları kolayca uygulayıp görüntüyü ciddi derecede değiştirebiliyorsunuz.

spanseed snapspeed1

3-Office Lens

İlginizi Çekebilir:  İşe Yarar Uygulama Tavsiyesi

Tabletinizi veya telefonunuzu bir tarayıcıya çevirin, ardından dokümanlarınızı harika hazırlanmış PDF’lere ve fotoğraflara çevirin. Microsoft’un uygulamasında OCR (optical character recognition, optik karakter tanıma) eklentisi var, böylece PDFlerde ve fotoğraflarda arama yapabilirsiniz.

office-lens office-lens1

4-RunKeeper

Bu uygulama sizi aktif tutacak tüm ipuçlarına sahip: GPS ile rotanızı ve mesafeyi yürürken, koşarken veya bisiklete binerken ölçüyor; bir antrenman takvimi ile gelişmenizi izliyor; müzik ve sesli uyarılarla motivasyonunuzu artırıyor ve kalori yiyebileceğiniz dondurma miktarını belirtiyor.

runkeeper1 runkeeper2

5-Open VPN
VPN bir tarayıcı değil (Opera ise bir tarayıcı). Bu uygulama Chrome ve Safari ile birlikte çalışarak sanal bir profil yaratıp size yasaklı içeriğe erişim imkanı sağlıyor. Reklamları da engellemeyi ihmal etmiyor.

openvpn

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı