Haberler

Gürültü Önleyici Özellikli Kulaklık Bose 700 Duyuruldu: Fiyatı ve Özellikleri

Bose, gürültü önleyici destekli yeni kablosuz kulak üstü kulaklık modeli 700’i duyurdu.

Şirketin iddiasına göre pek çok kulaklık üreticisinin gürültüyü önleyebilen yalıtımlara sahip olan kulaklıklar ürettiğini ancak hiçbirinin sesin karşı tarafa nasıl gittiğini düşünmediğini ve Bose’un yeni kulaklık modeli 700’ün, karşı taraftaki kişiye de en net sesi gönderebilecek kabiliyete sahip olduğunu belirtti.

Bose 700 kulaklık 20 saat kullanım imkanı veriyor. Bununla birlikte dokunmatik bir kontrolü bulunuyor ve ses yüksekliği buradan ayarlanabiliyor. Bose 700’ün gürültü önleme özelliği de özelleştirilebiliyor.Bununla birlikte gürültü kontrolü için de 11 farklı profil oluşturan Bose, kullanıcının anlık şartlarına uygun olarak kulaklığın kullanılabilmesi için imkan sağlıyor. Bu sayede kullanıcı içinde bulunduğu ortamın koşullarına göre kendisine en uygun olan profili seçebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Sony'den İki Yeni Kablosuz Kulaklık Geliyor

Bose  700, sesi karşı tarafa net olarak gönderebilmek için 4 ayrı mikrofon kullanıyor. Amazon tarafından geliştirilen Alexa ve Google’ın Sesli Asistanı ile de uyumlu çalışabilen kulaklık sayesinde, kullanıcılar telefonlarına komut verebiliyorlar.

Kullanıcıların bu kulaklığın özelliklerini aktif olarak kullanabilmeleri için de şirket bir mobil uygulama geliştirmiş durumda. Bu uygulama, iOS ve Android uygulama mağazalarından indirilebiliyor.

30 Haziran’da satışa sunulacak olan Bose’un 700 modeli, 399 dolar (yaklaşık olarak 2.400 TL + vergiler ve diğer kalemler) karşılığında satın alınabilecek.  Bose’un yeni kulaklığı internet sitesi üzerinden ön siparişle satın alınabiliyor.

Kaynak
Techcrunch
Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı