Yazıhane

Gündem Yaratan Otele Yapay Zekalı Seks Robotu Geldi

Dmitry Alexandrov adlı bir Rus vatandaşının kurduğu The Dolls Hotel adlı otel, Rusya’nın ilk robot genelevi olma özelliğini taşıyor.

Mayıs ayında Moskova’da açılan Rusya’nın ilk robot genelevine yapay zekalı yeni bir seks robotu geldi. Müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği Emma ismindeki robot, gözlerini kıpırdatabiliyor, başını ve dudaklarını oynatabiliyor.

Başkent Moskova’da açılan otel, geceliği 24 ila 40 dolardan hizmet veriyor. Tabii otelde kalan kişiler dilerlerse 80 dolar karşılığında seks robotu hizmetinden de faydalanabiliyorlar.Her bir robotun kendine has yapay bir kişiliği bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Youtube’dan Yüksek Paralar Kazanmanın Olmazsa Olmazı: CPM (BGBM)

The Dolls Hotel, Android işletim sistemine sahip yeni yapay zekalı seks robotu Emma, sahip olduğu yapay zekası sayesinde konuşmalarına uygun bir şekilde ağız hareketleri yapabilen, gözlerini kırpabilen ve başını oynatabiliyor.  Müşteriler tarafından büyük ilgi gören seks robotu, şimdiye kadar 1000’den fazla kişiye hizmet vermiş.

Dolls Hotel’in kurucusu Dmitriy Aleksandrov, “İhtiyaç ve tercihleri inceledik, başlıca talep yapay zekalı bir robottu”  dedi. Rus girişimci, otelin Rusya’daki insanların cinsel yaşamlarını

iyileştirmeleri için güvenli bir seçenek olduğunu dile getirdi.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı