HaberlerKol Bozuk

Gran Turismo Sport’dan güzel haber..

PS4’ün merakla beklenen yapımlarından biri olan Gran Turismo Sport‘un kapalı betası 17 Mart’ta yarış tutkunları için indirmeye sunulacak.Kayıt yaptıran oyuncular tarafından test edilebilecek oyunun kapalı betası ilk etapta Amerika’daki kullanıcılar için , daha sonrasında Avrupa’daki bölgeler için de indirmeye sunulacak.

Gran Turismo Sport’un kapalı betasında hangi araçların ve pistlerin yer alacağı ise henüz bilinmiyor.  Sony’nin sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR‘a da destek verecek oyunda tüm dünyadan en iyi oyuncuların yarışacağı “Spor Modu’nun resmi yarışları, hafta sonları canlı yayınlanacak bir karşılaşmada sunulacak. Televizyon kalitesinde canlı yayın kameraları ve canlı yorumcular artık bir video oyununda yer alacak. Kısa bir süre önce Türkçe dil desteğine de sahip olacağı açıklanan Gran Turismo Sport’un bu yıl oyun severlerle buluşması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:  Counter Strike Global Offensive’in Dust2 Haritası Yenileniyor

⇒ Sizce Gran Turismo Sport beklentiyi karşılayabilecek mi ? | Düşüncelerinizi sosyal medya hesaplarımıza veya yorum kısmına  yazabilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosu

Kaynak:PlayStation Blog

 

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı