Haberler

Google’ın Fişini Çektiği Inbox’ın Yerine Kullanılabilecek E-Posta Uygulamaları

Google, Inbox servisini kapatma kararı aldı.Servis şu anda aktif ve mart ayına kadar kullanılabilecek.Mart ayından sonra ise Inbox servisini kullananlar alternatif e-posta uygulamalarından birini seçmek zorunda… Google, bu kullanıcıların Gmail’i kullanmasını tavsiye ediyor.

Bizde sizler için Inbox’a alternatif olarak kullanabileceğiniz e-posta servislerini derledik.İşte Inbox’a alternatif olarak kullanabileceğiniz e-posta servisleri:

Gmail

Inbox servisinin sunduğu öncelikli mailler, e-posta erteleme ve akıllı yanıtlar artık hem mobil hem de web sürümü Gmail’e de taşındığı için sizler için iyi bir seçenek olabilir.

İlginizi Çekebilir:  Tüketici Alışkanlıklarını Değiştiren Teknolojik Gelişmeler
Outlook

Microsoft, Outlook servisi sürekli daha iyi bir hale getirmek için çalışıyor.Mobil ve web arayüzünün basit ve işlevsel olması sebebiyle de bir çok kullanıcı için tercih edilebilir bir e-posta servisi…

MailBox

Bir çok kişi için Inbox fikrinin öncüsü kabul edilen MailBox,Apple ekosisteminde yer alan kullanıcılar için bir seçenek olabilir.

AirMail

Inbox’un aksine AirMail pek işleve sahip değil ancak mail gönderip almayı çok basit hale getiren bir yapısı bulunuyor. Apple ekosistemi için iyi bir seçenek olabilir.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı