Haberler

Google’dan yeni hizmet: “Bunu mu çizmek istediniz?”

Güzel çizim yapabilmek benimde yeteneğim olmadığı gibi pek çok insanın  başarılı olamadığı bir alan.  Google’ın yeni hizmeti AutoDraw ise herkese profesyonel bir çizer gibi hissettirebilecek nitelikte.

“Herkes için hızlı çizim” sloganıyla yola çıkan Google AutoDraw çizim yeteneği olmayanlara yaratıcı olmaları için bir olanak sunuyor. AutoDraw’un sitesi Paint’e benzer bir arayüzle geliyor. Kullanıcılar kalem özelliğini seçerek çizebildikleri kadar çizim yapıyor. Google‘ın yapay zekası çizimlerinizin nelere benzediğini pencerenin üst kısmında sıralamaya başlıyor. Eğer boyama yapmayı seviyorsanız Google AutoDraw sayesinde kendi çizimlerinizi oluşturabiliyor, bunların çıktısını alarak kendi boyama defterinizi oluşturabilirsiniz.

Google AutoDraw’u ister bilgisayarınızdan, ister akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kullanabiliyorsunuz. Böylece çizim yaparak zaman geçirmek için tek bir cihazla sınırlı kalmıyorsunuz. Google’ın bu yeni hizmetine buradan erişebilirsiniz.

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı