Eğitim Şart

Google’dan, Ücretsiz Yapay Zeka Dersleri..

Teknoloji devi Google,yapay zeka ve makine öğrenimi konuları hakkında meraklılarına bilgi kaynağı oluşturmak ve bu konuları öğrenmek isteyenler için yeni bir websitesi açtı.

Teknoloji devi ,‘Google Yapay Zeka ile Öğrenin’ adlı  websitesinde tüm insanlar için temel makine öğrenimini öğrenebilecekleri ve öğrendiklerini gerçek dünyada çözümler oluşturmak için kullanabilecekleri bilgi kaynağı oluşturmayı hedefliyor.

Google,kendi çalışanları için hazırladığı 15 saatlik kurs olan MLCC’yi  şu an çevrimiçi ve ücretsiz olarak herkesin kullanıma açtı. Bu kursu Google, yapay zeka öğrenimi ile ilgili başlangıç olarak görüyor.Teknoloji devi, yeni açtığı bu siteye gelecekte yeni kurslar ekleyerek makine öğrenimi ve yapay zeka eğitimi için bir bilgi merkezi oluşturmayı hedefliyor.

‘Google Yapay Zeka ile Öğrenin’ adlı  websitesine “BURADAN” ulaşabilirsiniz..

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı