Haberler

Google’dan Nusret’li Pixel 2 reklamı

Google’ın  tanıttığı yeni nesil Pixel cihazı bir süredir çeşitli sorunlarla boğuşuyordu fakat  Google, cihazın yeteneklerini hatırlatan dinamik ve eğlenceli bir reklam yayınladı.

Ask more of your phone” sloganıyla tanıtılan Pixel 2, bir telefondan daha fazlası olmayı amaçlıyor. Nitekim reklam da bunun üzerine kurulmuş durumda. Pixel 2 sadece telefonunuz değil aynı zamanda asistanınız da oluyor. Hava durumunu bildiriyor, sizin için sipariş veriyor, mesaj atıyor, unuttuklarınızı hatırlatıyor… Google Assistant’ın tüm yeteneklerini cebinize taşıyan reklamda telefonun suya dayanıklı oluşundan ve hızlı şarj yeteneğinden de bahsediliyor. Aynı şekilde cihazlar başarılı kameraları ve “dolmayan” hafızalarıyla da öne çıkarılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye'nin İlk Yerli Emoji Klavyesine Nusret Emojisi

Reklamın dikkat çekici bir diğer noktası ise Salt Bae lakabıyla dünya çapında üne kavuşan Nusret’in de yer alması. Ünlü tuz dökme sahnesiyle yer alan Nusret “bae”nize ellerinizi kullanmadan sesle mesaj atabileceğinizi söylüyor. Google’ın eğlenceli reklamını haberin devamında izleyebilirsiniz. Reklamın, telefonların yaşadığı problemleri unutturup, taze bir başlangıç yapmasını sağlayacak mı merak konusu. Pixel 2 ve Pixel 2 XL Amerika’da sırasıyla 649 dolar ve 849 dolardan başlayan fiyatlarla satışta.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı