Google Maps güncellemelerine devam ediyor.Yeni güncelleme oldukça işe yarar gözüküyor. Google Maps artık başka yardımcı programlara ihtiyaç duymadan direkt olarak konumunuzu paylaşabileceksiniz. Google Maps’in YouTube kanalından yeni özellik için tanıtım…

Google Maps’e harika özellik!

Google Maps’e harika özellik!

Google Maps güncellemelerine devam ediyor.Yeni güncelleme oldukça işe yarar gözüküyor.

Google Maps artık başka yardımcı programlara ihtiyaç duymadan direkt olarak konumunuzu paylaşabileceksiniz.

Google Maps’in YouTube kanalından yeni özellik için tanıtım videosu yayımlandı. Videoda yeni özelliğin nasıl kullanıldığını ve detayları anlatılıyor.

Konumunuzu paylaştığınız anda seçtiğiniz kişiler Google Maps uygulamalarını açtıklarında sizin yerinizi de görmeye başlayacaklar. Paylaşan tarafında ise pusula simgesinin üzerinde aktif olarak konumunuzu paylaştığınızı hatırlatan yeni bir simge yer alacak.

İlginizi Çekebilir:  Google Haritalar’da park yeri işaretleme özelliği tüm kullanıcılara açıldı

Güncelleme geldiğinde daha net göreceğiniz fakat tahminlerime göre bu yeni özellik İphonelarda bulunan Arkadaş Bul özelliği gibi çalışacaktır.

 

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.