Google Haritalar’a yeni bir  özellikler daha eklendi ama her zaman olduğu gibi bu özellik şuan sadece ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuldu. Yeni özellikle Google Haritalar, kullanıcıların yola çıkış saatine göre seyahat süresini hesaplayacak.Günün yoğun saatlerini belirleyen Google, size trafiğe…

Google haritalara yeni özellik!

Google haritalara yeni özellik!

Google Haritalar’a yeni bir  özellikler daha eklendi ama her zaman olduğu gibi bu özellik şuan sadece ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuldu.

Yeni özellikle Google Haritalar, kullanıcıların yola çıkış saatine göre seyahat süresini hesaplayacak.Günün yoğun saatlerini belirleyen Google, size trafiğe bağlı olarak gidebileceğiniz en hızlı rotayı sunmanın yanı sıra en uygun çıkış saatini de söyleyecek ve bu zamanı grafik üzerinden gösterecek.

İlginizi Çekebilir:  Google Toplu Taşıma ile İstanbul ve Ankara’daki Toplu Taşıma Bilgisine Artık Ulaşabilirsiniz

Google Haritalar’ın yeni özelliklerinin Türkiye‘de ne zaman kullanılmaya başlayacağının henüz belli olmadığını belirtelim.

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.