Google tarafından geliştirilen Google Fotoğraflar uygulaması sayesinde çektiğimiz fotoğrafları veya videoları manuel olarak yedekleyebildiğimiz gibi otomotik yedekleme talimatı ile de yedekleme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bu temel özelliklerin yanı sıra Google tarafından…

Google Fotoğraflar, Play Store’da “1 Milyar İndirmeyi” Geçti !

Google Fotoğraflar, Play Store’da “1 Milyar İndirmeyi” Geçti !

Google tarafından geliştirilen Google Fotoğraflar uygulaması sayesinde çektiğimiz fotoğrafları veya videoları manuel olarak yedekleyebildiğimiz gibi otomotik yedekleme talimatı ile de yedekleme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bu temel özelliklerin yanı sıra Google tarafından sürekli yeni özellikler eklenen uygulama, kullanıcılar tarafından da fazlaca benimsenmiş durumda.

Google’ın bu uygulama üzerinde çalışmaları da play store’daki indirme sayısı ile karşılığını aldı diyebiliriz. Çünkü geçtiğimiz günlerde Google Fotoğraflar uygulaması 1 milyar indirilme sayısına ulaştı. Ve bu indirilme sayısına ulaşan play store’daki  22. uygulama oldu.

İlginizi Çekebilir:  Tüketici Alışkanlıklarını Değiştiren Teknolojik Gelişmeler

Kaynak : Android Police

 

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.