Geçtiğimiz bahar aylarında piyasaya çıkan ve kafa karıştıran yorumlar alan Ghost Recon: Wildlands oyununu bu hafta sonu ücretsiz olarak denemeyebilirsiniz. Ubisoft’un açıklamasına bakılırsa bu ücretsiz deneme süresi oyuna eklenen PVP…

Ghost Recon: Wildlands kısa süreliğine ücretsiz

Ghost Recon: Wildlands kısa süreliğine ücretsiz

Geçtiğimiz bahar aylarında piyasaya çıkan ve kafa karıştıran yorumlar alan Ghost Recon: Wildlands oyununu bu hafta sonu ücretsiz olarak denemeyebilirsiniz.

Ubisoft’un açıklamasına bakılırsa bu ücretsiz deneme süresi oyuna eklenen PVP arena modunu Ghost War’un çıkışı şerefine gerçekleştirilecek. Üstelik oyunu Xbox One, PlayStation 4 ve PC gibi farklı platformları tercih eden oyuncuların tamamı deneme fırsatına erişecek. Ghost Recon: Wildlands’in ücretsiz deneme süreci 12 Eylül – 15 Eylül tarihleriyle sınırlı olacak. Bunun yanında oyuna hafta sonu kampanyası boyunca yüzde 50 indirimle sahip olabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  "Aşırı Gerçekçi" Oyun Forza Motorsport 7 Duyuruldu!

Ghost Recon: Wildlands’ın Steam’deki güncel fiyatının 209 TL olduğunu da hatırlatalım. Ubisoft’un sunduğu ücretsiz deneme süresi oyunu alıp almama konusunda net bir karar vermenize vesile olabilir.

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.