1-4 Şubat tarihlerinde Gaming İstanbul‘da GearBest.com yetkiliside  orada olacak. İndirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. GİST’e özel hazırlanacak promosyonda; en çok tercih edilen oyuncu ekipmanlarında, promosyona özel %50’ye varan flaş fırsatlar var!Gistte…

Gearbest’ten Gaming İstanbul’a Özel İndirimleri Kaçırmayın!

Gearbest’ten Gaming İstanbul’a Özel İndirimleri Kaçırmayın!

1-4 Şubat tarihlerinde Gaming İstanbul‘da GearBest.com yetkiliside  orada olacak.

İndirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


GİST’e özel hazırlanacak promosyonda; en çok tercih edilen oyuncu ekipmanlarında, promosyona özel %50’ye varan flaş fırsatlar var!Gistte ürün tanıtımları ve hediye çekilişi gibi çeşitli aktiviteler yapılacaktır.
Ayrıca; Reynmen, Uras BENLİOĞLU, Ekin KOLLAMA, Doğukan ORAKLI, Mendebur Lemur ve Amaçsız Ali gibi fenomen isimlerde Gearbest standında olacaklar.

İlginizi Çekebilir:  GearBest Türkiye'den Black Friday İndirimleri Başladı


Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.