Yazıhane

Game of Thrones’un İlk Bölümden Rekor İndirme

Game of Thrones   uzun bir aradan sonra  8. sezonu yayınlandı. Birçok kişinin merakla beklediği son sezonun ilk bölümünün kaç kişi tarafından korsan indirildiği gün yüzüne çıktı.

Merakla beklenen ilk bölüm, dizinin resmi yayıncısı HBO platformlarında 17,4 milyon kişi tarafından takip edilmiş ve izlenme rekoru kırmıştı. Bugün dijital korsanlık takip şirketi Muso, dizinin ilk bölümünün sadece 24 saat içinde 54 milyondan fazla indirildiğini söyledi. Diziyi korsan izleyenlerin yüzde 76.6’lık kısmının internet sitelerini ya da çeşitli video izleme platformlarından izledikleri, yüzde 12.2’lik kısmının ise torrent yoluyla diziye ulaştıkları belirtildi.

İlginizi Çekebilir:  2019 Güncel Türk Torrent Siteleri I Teknolugat

En büyük korsan izleyici ise 9.5 milyon izleyiciyle Hindistan oldu. Onu ise 5.2 milyon kişinin kosan izleme yaptığı Çin izledi. Yedinci sezonun ilk bölümü ise 72 saat içerisinde 90 milyon kere indirilmişti. Yine yedinci sezonun finali ise 72 saat içinde 120 milyon defa korsan izlenmişti.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı