Samsung’un bir önceki amiral gemi serisi Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo güncellemesi beta programı başladı. İngiltere, Güney Kore ve ABD’de erişime açık olan Galaxy Beta programı, Galaxy S8 serisi…

Galaxy S8 Serisi için Android 8.0 Oreo Dağıtımı Başladı

Galaxy S8 Serisi için Android 8.0 Oreo Dağıtımı Başladı

Samsung’un bir önceki amiral gemi serisi Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo güncellemesi beta programı başladı.

İngiltere, Güney Kore ve ABD’de erişime açık olan Galaxy Beta programı, Galaxy S8 serisi kullanıcılarına Android 8.0 Oreo sürümü deneme imkanı sunuyor. Kullanıcıların, beta programına kayıt olabilmesi için Galaxy Plus uygulamasını indirmesi gerekiyor.

Samsung’un  Android 8.0 Oreo güncellemesi Galaxy S8 serisi cihazlara, Edge ekran ve klavye iyileştirmeleri sunuyor.Dual Messenger da güncelleme ile gelen yeniliklerden biri olarak göze çarpıyor.Dual Messenger , Snapchat ve WhatsApp gibi uygulamalar için iki hesap kullanmanıza imkan tanıyor.

Güncellemenin yıl sonu veya yeni yılın başları tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Google Maps park yeri yoğunluğunu gösterecek!

Kaynak: Android Authority

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir.Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.