Haberler

Fotoğraflarla Zamanda Yolculuk Yaptıran Proje: “re.photos”

Fotoğraflar ile anı yakalar, zamanı dondurursunuz. Bir grup fotoğrafçı ise başlattıkları yeni proje ile fotoğraflar sayesnde insanlara zamanda yolculuk deneyimini yaşatıyorlar.

re.photos ismini verdikleri proje ile beraber dünyanın dört bir yanında farklı zamanlarda çekilmiş fotoğrafların daha güncel halini fotoğraflayarak yılların getirdiği değişimi gözler önüne seriyor.Projenin bir güzel tarafı ise dışarıdan gelen fotoğrafların kabul edilmesi. Dışardan gelen fotoğraflar için site üzerinde bir soru-cevap bölümü de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  2016 Yılında Teknoloji Dünyasının Hayal Kırıklıkları

Proje için kurulmuş internet sitesinde şu an 759 fotoğraf bulunuyor. Kayıt olursanız fotoğraflara oy da verebiliyorsunuz. Sistemin sunduğu tüm fotoğraflara “BURADAN” ulaşabilir, kendi fotoğraflarınızı da kaydolup ekleyebilirsiniz.

Kaynak: LOG

Etiketler
Daha Fazla Göster

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı