Rusya’nın en büyük sosyal medya platformu VK tarafından hazırlanan Vinci uygulaması, fotoğraflarınızı sanatsal bir fotoğrafa çeviren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.Vinci uygulaması ile düzenlediğiniz fotoğrafları hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızda…

Fotoğraflarınızı Sanat Eserine Çeviren Uygulama: Vinci

Fotoğraflarınızı Sanat Eserine Çeviren Uygulama: Vinci

Rusya’nın en büyük sosyal medya platformu VK tarafından hazırlanan Vinci uygulaması, fotoğraflarınızı sanatsal bir fotoğrafa çeviren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.Vinci uygulaması ile düzenlediğiniz fotoğrafları hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızda paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Bu uygulama, Android,İOS ve Windows  işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlar ve tabletlerde de kullanılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  .HEIF Nedir?

Vinci uygulaması ile yapılmış örnek çalışmaları aşağıda görebilirsiniz.

Ücretsiz olan bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Android | İOS |Windows

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.