Haberler

Ford’dan “otomobilde uyumayı seven” bebeklere özel akıllı beşik

Ford İspanya tarafından geliştirilen proje, bebeklerini uyutmak için gece yola çıkmak zorunda kalan aileleri oldukça mutlu edecek.

Ford İspanya ve Espada y Santa Cruz tasarım stüdyosu tarafından ortak olarak geliştirlen akıllı beşik projesi bebeklerinin uyuması için gece yola çıkmak zorunda kalabilen çiftlere adeta merhem oluyor. Sürüş sırasında motor sesi, ışık ve ambiyans gibi tüm etmenlerin analiz edilerek entegre edildiği beşik akıllı cihazlar üzerinden, geliştirilen uygulama vasıtasıyla kontrol edilebiliyor. Projenin en önemli detaylarından birisi de hafıza özelliği sayesinde kullanıcıların gerçekleştirdikleri sürüşleri kaydedebiliyor olması. Bu sayede bebeğinizin en çok hoşlandığı rotayı belirleyerek onu sürekli orada götürüyormuş hissini verebiliyorsunuz. Max Motor Dreams adı verilen beşik yeni nesil C-Max ve S-Max’in tanıtımı kapsamında çekiliş yoluyla hediye ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Piyasadan Çabuk Çekilen 5 Otomobil

 

Kaynak:Log

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı