Haberler

Fenomen Doktor Adayı Berika Demir’den Sigaraya Karşı Farkındalık Çalışması

Gönülleri fetheden fenomen doktor adayı Berika Demir,Instagram'da sigaraya karşı farkındalık yaratmak için bir çalışmaya imza attı

Instagram’da oldukça popüler olan doktor adayı Berika Demir, sosyal medya şöhretini bir başka deyişle fenomenliği hayırlı bir şekilde kullanıyor.

Berika Demir, Instagram üzerinden paylaştığı hikayelerle genç öğrencileri motive ediyor. Kitaplar hediye ediyor. Öğrencilere katkısı sadece motivasyon ve kitaplarla sınırlı değil, sosyal medya üzerinden kazandığı paralarla öğrencilere burs veriyor.

Berika Demir, Instagram hesabında yalnızca eğitime destek olmuyor. Geçtiğimiz günlerde bir doktor adayı olarak meme kanseri ile ilgili kadın takipçilerinin farkındalığını arttıracak bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımı ile gönülleri fetheden Berika, farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Yüzünün güzelliği gönlüne yansımış olan Berika Demir, meme kanseri için yaptığı farkındalık çalışmasının ardından  9 Şubat günü Dünya Sigarayı Bırakma Günü’nde her iki kullanıcıdan birinin erken ölümüne neden olan sigaraya karşı Instagram üzerinden bir farkındalık videosu yayınlandı.

https://www.instagram.com/p/BtqvEgEHfgH/?utm_source=ig_web_copy_link

Videonun yanısıra Berika, Instagram hikayeler kısmında sigarayı bırakmanın faydaları üzerine bir infografik paylaşarak Dünya Sigarayı Bırakma Günü’nde bir çok fenomenin örnek alması gereken güzel bir farkındalık çalışmasına imza attmış oldu..

Berika Demir’in Instagram’da 163 bin takipçisi bulunuyor. Demir’in Vlog,sağlık,makyaj,eğitim,bakım ve saç üzerine videolar yayınladığı 18 Bin aboneli bir YouTube kanalı da bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Facebook Hesabınızdan Silmeniz Gereken Bilgiler

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı