Haberler

Facebook, Türkiye’yi Tüm Dünyaya Örnek Gösterdi !

Facebook EMEA Güvenlik Programları Müdürü Caroline Millen, verdiği bir röportajda, Türkiye’de yürütülen “Saçım Saçın Olsun” kampanyasının tüm dünyaya örnek olduğunu anlattı.

İnsanların hem Facebook’ta, hem de sosyal medyanın dışında güvenli bir topluluk oluşturabilmesine yardımcı olmaya çalıştıklarını anlatan Millen, Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in insanlara anlamlı topluluklar kurmak için güç vermek ve topluluklarla bir araya gelmelerini sağlamak motive etmek olan misyonunu da hatırlattı.

İlginizi Çekebilir:  ABD'nin Elektronik Ürünlerine Yönelik Boykot Ne kadar Etkili Olabilir?

Türkiye’de insanların birbirine destek verdiği birçok anlamlı grup bulunduğunu, bunlardan birinin de Kanser Savaşçıları Derneği tarafından kurulan Kanser Savaşçıları sayfası olduğunu ifade etti. Bu derneğin Facebook’ta yer alan “Saçım Saçın Olsun” kampanyası, kanser teşhisi konmuş kişiler ile saçlarını bağışlayarak onlara yardım etmek isteyen insanları bir araya getirebilen bir çatı özeliğine sahip olma misyonuyla diğer Facebook gruplarına örnek olması gerektiğini belirtti.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı