Haberler

Facebook, Instagram ve Messenger Bildirimleri Tek Bir Noktada Birleşiyor !

Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde Messenger, Instagram ve WhatsApp  gibi dünya çapında milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılan uygulamalar mevcut. Bu uygulamalara gelen güncellemeler ile sürekli yeni özellikler ekleniyor.  Son eklenecek özellik ise bildirimler ile ilgili köklü değişiklikler getiriyor.

Facebook uygulamalar arasında ortak bir bildirim merkezi oluşturuyor.Ve bu ortak bildirim merkezi Facebook, Messenger ve Instagram’a ait bildirimleri görmenizi ve organize etmenizi mümkün kılıyor.Facebook’un bu yeni özelliği başlangıçta WhatsApp için geçerli olmayacak fakat ilerleyen günlerde bu özellik WhatsApp içinde geçerli olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Snapchat'de İşler Yolunda Gitmiyor !

Bu yeni özellik, bu uygulamaları sıklıkla kullananlar ve  gelen bildirimler sebebiyle uygulamalar arasında geçiş yapanlar için sevindirici bir özellik olarak görünüyor. Diğer taraftan bildirimleri görmezden gelme isteği içinde olan kullanıcılar için ise sinir edici bir özellik…

Yeni özellik ile ilgili görsel

Kaynak : Techcrunch

Etiketler

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı