Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde Messenger, Instagram ve WhatsApp  gibi dünya çapında milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılan uygulamalar mevcut. Bu uygulamalara gelen güncellemeler ile sürekli yeni özellikler ekleniyor.  Son eklenecek özellik…

Facebook, Instagram ve Messenger Bildirimleri Tek Bir Noktada Birleşiyor !

Facebook, Instagram ve Messenger Bildirimleri Tek Bir Noktada Birleşiyor !

Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde Messenger, Instagram ve WhatsApp  gibi dünya çapında milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılan uygulamalar mevcut. Bu uygulamalara gelen güncellemeler ile sürekli yeni özellikler ekleniyor.  Son eklenecek özellik ise bildirimler ile ilgili köklü değişiklikler getiriyor.

Facebook uygulamalar arasında ortak bir bildirim merkezi oluşturuyor.Ve bu ortak bildirim merkezi Facebook, Messenger ve Instagram’a ait bildirimleri görmenizi ve organize etmenizi mümkün kılıyor.Facebook’un bu yeni özelliği başlangıçta WhatsApp için geçerli olmayacak fakat ilerleyen günlerde bu özellik WhatsApp içinde geçerli olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Tüketici Alışkanlıklarını Değiştiren Teknolojik Gelişmeler

Bu yeni özellik, bu uygulamaları sıklıkla kullananlar ve  gelen bildirimler sebebiyle uygulamalar arasında geçiş yapanlar için sevindirici bir özellik olarak görünüyor. Diğer taraftan bildirimleri görmezden gelme isteği içinde olan kullanıcılar için ise sinir edici bir özellik…

Yeni özellik ile ilgili görsel

Kaynak : Techcrunch

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.