Haberler

Evan Spiegel,Snapchat’i Kurtarma Planlarını Anlattı

Facebok bir kaç yıl önce Snapchat uygulamasını bünyesine katmak istemiş fakat Snapchat’in patronu  Evan Spiegel tarafından reddedilmişti. Bunu üzerine Facebook, Snapchat’e özgü olan özellikleri Instagram, WhatsApp ve Messenger uygulamalarına entgre etti. Snapchat için zor günler başladı.

Snap Inc. CEO’su Evan Spiegel, markalarının ve sistemlerinin yeniden hayata tutunması ve bu zor günlerin atlatılması için planladıklarını anlattı.

Snap Inc. CEO’su Evan Spiegel’in Açıklamaları

Yıllardır en çok duyduğumuz şey Snapchat’in tasarımının çok karmaşık olduğu. Ekibimiz bu geri bildirimlere yanıt verecek yenilikle üzerinde çalışıyor. Kullanım kolaylığı sağlamak için Snapchat’i yeniden tasarlıyoruz. Yeni tasarımımızın kullanıcılarımız tarafından nasıl karşılanacağını ya da bize vereceği muhtemel zararların boyutunu bilmiyoruz. Uzun vadede işimize yarayacağına inandığımız riskleri almak istiyoruz.”

İlginizi Çekebilir:  Facebook'tan 15 Temmuz Çerçevesi

“178 milyon günlük aktif kullanıcımızın her birine kendi yeni Hikayeler deneyimi kazandıran bir çözüm geliştiriyoruz. Kurmak için çok çalıştığımız Hikayeler platformunun editoryal bütünlüğünden ödün vermeksizin, makine öğrenimini büyük avantajlarından yararlanıyoruz. Arama ve Haritalar konusundaki çabalarımızın bir parçası olarak, her gün milyonlarca Öykü dizisi oluşturuyoruz. Yani, gerçekten kişisel bir deneyim sağlamak için gerekli olan içeriğin uzun plan aşamaları için çalışıyoruz. Doğru hikayeleri doğru kitleye göstermenin bizim odak noktamız olduğunu düşünüyor ve ticari ortaklıklarımızı genişletmeye çalışıyoruz.”

Kaynak:Techcrunch

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı