Yazıhane

En İyi Ücretsiz Hizmet Veren VPN Servisleri

Ücretsiz VPN servisleri istediğiniz web sitesine kolaylıkla erişmenize olanak tanıyor..Kullanabileceğiniz ücretsiz VPN servislerini sizler için derledik.

İnternet kullanıcıları çevrimiçi etkinliklerini gizli bir şekilde gerçekleştirmek, bazı internet kullanıcıları ise yaşadıkları bölgede yasak olan web sitelerine erişim sağlamak için sanal özel ağ ya da sık kullanılan adıyla ‘VPN’ servislerine başvururlar.

Sizin için en iyi ücretsiz hizmet veren VPN servislerini derledik. Yorumlar bölümünde kendi kullandığınız ücretsiz VPN servisini de paylaşabilirsiniz.

TunnelBear

TunnelBear’ın en iyi yanı üst düzey güvenlik ile kimliksiz web etkinliklerini garanti etmesi.. Kötü yanı ise sınırlı sayıda sunucusu olduğundan internet hızını ciddi şekilde düşürüyor olması. TunnelBear, kullanıcılara aylık 500MB ücretsiz VPN servisi sunuyor ancak TunnelBear hakkında bir tweet atarak kotadan 1.5GB yiyebiliyorsunuz.

ProtonVPN

Gizlilik ve güvenlik konusunda oldukça iyi olan ProtonVPN, yüksek internet hızları ile sunuyor. ProtonVPN’in ücretli sürümü biraz pahalı olsa da ücretsiz sürümü, deneme süresi sona erdikten sonra 3 ülkede beş ayrı sunucuya bağlanmanıza izin veriyor.

Hotspot Shield

En popüler VPN servislerinden biri olan Hotspot Shield, kullanıcı gizliliği tartışmaları nedeni ile popülerliğini bir miktar kaybetmiş durumda. Yine de iyi bir VPN servisi arıyorsanız Hotspot Shield’ın 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne katılabilirsiniz.

Windscribe

Ücretsiz VPN servisleri arasından iyi hizmeti Windscribe sunuyor dersek yalan söylemiş olmayız. 10 farklı ülkeye yüksek hızlı erişim ve 10GB kota ile ücretsiz sürüm VPN servisleri arasında gönlümüzü fethediyor.

En iyi ücretsiz VPN en iyi VPN tavsiye VPN

NordVPN

NordVPN’in en dikkat çeken özellikleri; son derece basit ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olması ve en üst seviye kullanıcı güvenliği sağlamak için ek güvenlik araçlarına sunması. En iyi VPN servislerinden biri olan NordVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü bulunuyor.

ExpressVPN

ExpressVPN, kullanıcılara yüksek hızlı anonim web deneyimi vadediyor. 30 günlük ücretli bir deneme sürümüne sahip olan ExpressVPN, memnun kalmayan kullanıcılarına paralarını iade ediyor.

IPVanish

IPVanish, kullanıcılara servisi özelleştirmek için pek çok farklı seçenek sunuyor. Bu da servisi en iyi şekilde kullanmak için kısa bir öğrenme süreci geçireceğiniz anlamına geliyor. Servis genel olarak ortalama bir kalite sunuyor. IPVanish’in yalnızca 3 günlük deneme sürümü bulunuyor.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı