Sega’nın 1999 yılında piyasaya sürdüğü efsane oyun  Crazy Taxi ‘nin mobil versiyonu ücretsiz oldu. Crazy Taxi oyununda;  oyuncular, taksilerine alacakları müşterileri belirlenen sürede belirlenmiş noktalara ulaştırmak zorunda. Oyun ücretsiz olmuş…

Efsane Oyun “Crazy Taxi” Mobil de “Ücretsiz” Oldu !

Efsane Oyun “Crazy Taxi” Mobil de “Ücretsiz” Oldu !

Sega’nın 1999 yılında piyasaya sürdüğü efsane oyun  Crazy Taxi ‘nin mobil versiyonu ücretsiz oldu. Crazy Taxi oyununda;  oyuncular, taksilerine alacakları müşterileri belirlenen sürede belirlenmiş noktalara ulaştırmak zorunda.

Oyun ücretsiz olmuş olsa da oyun içi reklamların devam ettiğini bu reklamları kaldırmak için belirli bir ücret ödenmesi gerektiğini hatırlatalım.

Crazy Taxi Oyunu için Play Store Buradan Ulaşabilirsiniz…

İlginizi Çekebilir:  Google'dan 40 Dilde Eş zamanlı Çeviri Yapabilen Kablosuz Kulaklık

Crazy Taxi Oyunu için App Store Buradan Ulaşabilirsiniz…

Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.