Kol Bozuk

Düşük Donanımlı Bilgisayarlar İçin PUBG Lite Çıktı

PUBG’yi oynamak isteyen ancak bilgisayarı kaldırmadığı için oynayamanlara özel düşük donanımlı bilgisayar için PUBG Lite geliyor. PUBG Lite, ücretsiz olarak Beta versiyonuyla piyasaya çıktı.

PUBG Mobile’a gösterilen ilginin farkında olan PUBG yapımcıları mobil sürümü daha da geliştirerek PUBG Lite adında piyasaya sürdü. Şimdilik sadece Tayland’da oynanabilen oyun, ilerleyen aylarda ücretsiz olarak tüm ülkelerde oynanabilir olacak.

 PUBG Lite daha çok PUBG Mobile’ın biraz daha geliştirilmiş hali olarak tanımlayabiliriz.

PUBG Lite’ın Ultra grafik ayarlarındaki görsel kalitesi oldukça  iyi.  Kontroller fare ile kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor.Oyunca şimdilik sadece Erangel isimli haritaya yer verilmiş. Diğer haritaların ilerleyen günlerde ekleneceği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  FIFA 18'in Türkiye Satış Fiyatları Belli Oldu !

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Minimum grafik gereksinimlerine baktığımızda PUBG Lite’ın Core i3 işlemcilerde ve Intel’in tümleşik ekran kartı Intel HD 4000‘de çalışabildiğini görüyoruz. Neredeyse tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda çalışabilecek.

PUBG Lite nasıl indirilir?

PUBG Lite Beta ilk olarakTayland’da yayınlandı. Beta’ya katılabilmek için VPN kullanmak gerekiyor.

PUBG LITE INDIR

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı