Dünya’nın en büyük torrent sitelerinden biri olan extratorrent’e bir süredir erişim sağlanamıyordu.Bu erişim sıkıntısı üzerine teknoloji dünyasında extratorrent sitesinin kapatılmış olma ihtimali üzerinde duruluyordu. Bu ihtimaller gerçeğe dönüştü. Extratorrent sitesinden…

Dünya’nın En Büyük Torrent Sitelerinden Biri Daha Kapatıldı !

Dünya’nın En Büyük Torrent Sitelerinden Biri Daha Kapatıldı !

Dünya’nın en büyük torrent sitelerinden biri olan extratorrent’e bir süredir erişim sağlanamıyordu.Bu erişim sıkıntısı üzerine teknoloji dünyasında extratorrent sitesinin kapatılmış olma ihtimali üzerinde duruluyordu. Bu ihtimaller gerçeğe dönüştü. Extratorrent sitesinden yapılan açıklamada 17 Mayıs 2017 itibarıyla sitenin kapatıldığı duyuruldu.

ExtraTorrent sitesi tarafından yapılan açıklama;

ExtraTorrent kalıcı olarak kapatılmıştır. ExtraTorrent, bütün sunucularıyla birlikte artık çevrimdışıdır. ExtraTorrent’te bulunan bütün veriler silinmiştir. ExtraTorrent benzeri sahte sayfalardan kaçınmalısınız. Destek veren herkese teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir:  2017 Popüler Torrent Siteleri
Hasan Şeritoğlu

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans mezunuyum. Sakarya Üniversitesi ortaöğretim sosyal alanlar eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Tarih eğitiminde teknoloji entegrasyonu, dijital tarih ve tarih-teknoloji ilişkisi üzerine akademik çalışmalar yapmaktayım. Bunun yanı sıra historyeducation.org ve tarihyazimi.org web sitelerinin web sorumlusu olarak görev almaktayım.

  • Sosyal Medya:

Cevap Yazın

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.