Haberler

Diş Fırçalama Süresini 10 Saniyeye Düşüren Diş Fırçası

Diş sağlığı için diş fırçalamanın gerekliliği tartışılmaz bir  gerçek fakat diş fırçalama alışkanlığı küçük yaşlarda edinilmediyse diş fırçalama işlemi büyük bir sorun haline geliyor. Özellikle üşengeç insanlar ,diş fırçalamamak için bir çok bahane bulabiliyorlar.

Kickstarter kampanyası başlatılan Amabrush adlı ürün ise diş fırçalama işlemini pratik hale getiriyor.Klasik diş fırçalarının aksine farklı bir tasarıma ve çalışma prensibine sahip olan ürün, diş fırçalama işlemini 10 saniyeye kadar düşürüyor. Titreşim yoluyla çalışan ürün özel bir diş macunu kullanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Telefon Kılıfı Olarak da Kullanılabilen Mini Drone: AirSelfie

Amabrush adlı ürünü satın almak isterseniz  Kickstarter kampanyasına 69 dolar bağışta bulunmanız gerekiyor. Ürününün aile boyu  paketinin ise  445 dolar fiyatı bulunuyor.

Etiketler

Teknolugat Editör

"Türkiye’nin Teknoloji Sözlüğü" mottosuyla yola çıkan teknolugat.com ,salt güncel teknoloji haberciliğine yeni bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Teknoloji haberlerinin yanı sıra teknolojinin kapsamında bulunan veya ilişki içerisinde bulunan alanlarla ilgili özgün makaleleri teknolugat.com adresinde bulabileceksiniz. "teknolugat.com" siz okuyucularımızın destekleriyle büyüyecektir. Bizi takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı