Haberler

Çiftlik Bank’ın Sahibi Mehmet Aydın’dan Açıklama Geldi! (Ses Kaydı)

Dün akşam saatlerinde sosyal medyada yaygınlaşmaya başlayan bir ses kaydının, Çiftlik Bank donlandırıcılık sisteminin kurucusu Mehmet Aydın’a ait olduğu ve üyelere gönderildiği iddia edildi. Kayda göre, Çiftlik Bank mağdurlarına seslenen Aydın, üyelere geçmiş olsun mesajı iletirken, herkesin alacaklarını ödeyeceğini söyledi. İşin sonunda sadece kendisi ve ekibinin zarar gördüğünü iddia eden Mehmet Aydın, “Üyelerimiz zarar görmediği gibi bizi suçladılar” dedi.

Bu kayıtta geçmiş hayatı ile ilgili iddiaları da yanıtlayan Mehmet Aydın, eşi ve ortakları hakkında oldukça çarpıcı açıklamalarda da bulunuyor. Kayda göre Aydın, bazı yöneticilerin şirketten para çaldığını belirtirken bazı yakınlarının da yolsuzluk yaptığını gördüğünü söyledi. En kısa sürede mağdur kişilerin mağduriyetini bitcoin ile gidermeye çalışacağını da belirten Aydın, Uruguay’a neden gittiği hakkında açıklamalar da yaptı.

Etiketler

Anıl Avcı

Teknolugat.com teknoloji blog sitesi kurucusu ve yöneticisi. Hızla gelişen teknolojiyi takip etmek,takip ettikçe öğrendiğim araştırdığım tüm konuları sizler ile paylaşmak için buradayım.Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı